Návrh optimálního řešení

Na základě Vašich preferencí a potřeb jako např. tepelná ztráta, velikost objektu, stav současného topného systému navrhneme optimální postup řešení tak, abyste za svoje peníze dostali optimálně dimenzované tepelné čerpadlo, klimatizaci nebo invertor.

Prohlídka objektu

Přijedeme k Vám a zhodnotíme navržené řešení dle předchozí domluvy přímo namístě. Díky našim zkušenostem posoudíme, jak nejlépe připravit stavbu pro hladkou a rychlou instalaci.

Cenová nabídka

Připravíme transparentní cenovou nabídku, která bude zahrnovat aktuální obchodní akce výrobce IVT. To pro Vás může ve správnou dobu znamenat úsporu až několika desítek procent z ceny pořizovaného tepelného čerpadla nebo invertoru. Cenová nabídka může být po prohlídce objektu upravena dle potřeb zákazníka.

Pokud máte zájem o cenovou nabídku, můžete u nás poptat klimatizaci už nyní!

Smlouva o dílo

Připravíme vzájemně vyrovnanou smlouvu o dílo, která pro Vás znamená záruku dokončení montáže ve stanoveném termínu a garanci záruky.

Realizace a převzetí

Provedeme montáž dle stanovených požadavků zákazníka a předem dohodnutných podmínek a předáme dílo.

Záruční i pozáruční servis

Sídlíme v Srchu u Pardubic, proto poskytujeme v Pardubickém kraji servis velmi rychle, zpravidla do 3 dnů od dodání náhradních dílů. Zároveň provádíme odborný pozáruční servis i na cizí instalace.

Jak probíhá instalace splitové klimatizace nebo tepelného čerpadla?